Články o hrách

League of Legends

League of Legends je jednou z nejvíce hraných her světa. Svoji popularitu si získala především v mladších generacích. Konají se zápasy, vznikají týmy profesionálních hráčů této hry. Jedná se o hru typu Multiplayer online battle arena (MOBA).

Číst více

GTA IV

Grand Theft Auto IV se odehrává v Liberty City, jehož předobrazem je New York. Liberty City zabírá asi 3/4 rozlohy San Andreas, ale výškově je mnohem členitější, například díky mrakodrapům. Je to jedenáctý díl herní série Grand Theft Auto, kterou vyvýjí firma Rockstar Games.

Číst více

Return to castle Wolfenstein

Return to castle Wolfenstein je akční počítačová hra, která je z pohledu první osoby a navazuje na svého starého předchůdce - Wolfenstein 3D. Příběh hry je zasazen do období 2. světové války, konkrétně do roku 1943.

Číst více

GTA V

Grand Theft Auto V je hra s otevřeným světem. Akční adventura vyvinutá společností Rockstar Games a vydána společností Take-Two Interactive. Single-playerový příběh nám představuje tři kriminálníky, kteří usilují spáchat loupeže a zároveň jsou pod tlakem ze strany vládní agentury.

Číst více